Как сделать заказ

Print
PDF
There are no translations available.

Но если вам сложно пройти регистрацию или вы не хотите регистрироватся, то можно поступить проще. Мы примем Ваш заказ через е-майл ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ). Но вам нужно будет ответить на несколько пунктов :

1) Имя и фамилия

2) телефон

3) ваш адрес

4) код модели (цвет, размер)

5) вариант получения - А) в офисе лично

Б) курьер по Риге*

В) почта по Латвии, странам Европейского союза, по остальным странам Мира *

Д) через пакаматы компании POST24.LV*

* расценки смотрите в разделе "Оплата и доставка"

Время выполнения заказа 2-4 недели, если товара нет на складе (не отмечен в разделе "Есть на месте"). Если товар приходит ранее это срока мы с Вами свяжемся по телефону или сообщим это по электронной почте, что он доступен на нашем складе.

*******************************************************

Distances līgums

Veicot pasūtījumu MAGICFASHION interneta veikalā, jūs piekrītat, ka esiet iepazinies ar „Distances līgumu” un jūs piekrītat šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs esat noslēdzis ar MAGICFASHION līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus!

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu „MF STUDIA” SIA, Reģ. Nr. LV40103251702, Jurdiskā adrese: Kvēles 15/15-70, Rīga, LV-1024, Latvija (turpmāk tekstā MAGICFASHION) un pircēju, kas veic pirkumu MAGICFASHION interneta veikalā.

1. Par preces pasūtīšanu.

Preci jāpasūta MAGICFASHION interneta veikalā. Pēc pasūtījuma sastādīšanas, automātiski jūs saņemat rēķinu uz e-pastu, kas ir pasūtījuma veikšanas apstiprinājums - „Magicfashion.lv automātiskais rēķina apstiprinājums”. Pēc pasūtījuma saņemšanas 24 h laikā, izņemot brīvdienas un svētku dienas, jūs saņemsiet sava pasūtījuma apstiprinājumu telefoniski vai pa e-pastu. Gadījumā, ja nav saņemts „MAGICFASHION automātiskais rēķina apstiprinājums” - tas nozīmē, ka neesat līdz galam veikuši pasūtījumu, sekojoši mēs neesam saņēmuši jūsu pasūtījumu. Visa prece MAGICFASHION interneta veikalā ir ar PVN 21%, preces cena ir tāda, kāda ir noradīta veiktajā pasūtījumā līdz saistību pilnai izpildei.

2. Pasūtījumu piegādes veidi un to izmaksas.

Pasūtījuma piegādes veidi, izmaksas un apmaksa ir tādās, kā noradītas sadaļās „Apmaksa” un „Piegāde” uz pasūtījuma veikšanas brīdi, līdz pilnai saistību izpildei.

3. Pasūtījuma izpildes laiks.

Pasūtījuma izpildes termiņi ir tādi, kā noradīts sadaļā „Piegāde” uz pasūtījuma veikšanas brīdi, līdz pilnai saistību izpildei.

4. Par preces neiespējamību piegādāt preces izpārdošanas iemesla dēļ.

Ja pasūtīta prece ir beigusies ražotāju noliktavā, par to jūs tiksiet brīdināti uz Jūsu norādīto e-pastu vai telefoniski, ne vēlāk kā 14 dienas no pasūtījuma saņemšanas dienas.

5. Atteikuma un preču atgriešanas kārtība.

Jums ir tiesības 14 dienu laikā, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atgriezt preci no pasūtījuma saņemšanas dienas. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt ir oriģinālajā iepakojumā un nedrīkst būt sabojāts iepakojums un marķējums. Atgriežamajai precei it jābūt bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas un citiem plankumiem).

Higiēnisku iemeslu dēļ Pircējam NAV tiesību 14 dienu laikā, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atgriezt apakšveļu, zeķes, zeķubikses, kā arī apakšveļu komplektus ar apakšbiksēm, zeķēm un/vai zeķubiksēm. (MK noteikumi Nr.207 15.3 p.)

Ja jūs izmantojat atteikuma tiesības 14 dienu laikā atgriez preci, jūs sedzat visus ar piegādi saistītos izdevumus. Ja jūs izmantojat atteikuma tiesības preces brāķa gadījumā, visus ar piegādi saistītos izdevumus sedzam mēs. Preču atgreišanas noteikumi:

  • Prece oriģinālajā iepakojumā jānosūta uz atpakaļadresi.
  • Brāķa gadījumā jāpievieno čeks par atpakaļ sūtīšanas izdevumiem.
  • Jāpievieno aizpildītā atpakaļ atgriešanas veidlapa.
  • Prece jāsūta atpakaļ ar Latvijas Pasta starpniecību kā ierakstītu sīkpaku.

Ja visu būsiet izdarījuši pēc noteikumiem, pēc atgrieztā sūtījuma saņemšanas MAGICFASHION 10 darba dienu laikā uz pirkumā izmantoto kartes kontu, vai preču atgriešanas veidlapā norādīto kontu Jums atgriezīs Jūsu pirkuma summu, atņemot no tās piegādes izmaksas.

6. Tiesības atteikties no pasūtījuma.

Jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma, gadījumā, ja no savas puses mēs neesam izpildījuši MAGICFASHION norādītos preces piegādes termiņus. Citos gadījumos Jums nav tiesības atteikties no veiktā pasūtījuma.

Gadījumā, kad Jums uz pasūtījumu tiek piegādātas preces un ar jums nav iespējams sazināties telefoniski un ar e-pasta starpniecību, vai arī jūs atsakāties pieņemt pasūtījumu, kas bija Jums piegādāts uz pasūtījumu, tad šīs preces tiek glabātas mūsu noliktavā 1 mēnešu un tās ir iespējams saņemt 1 mēnešu laikā, iepriekš sazinoties ar mums un vienojoties par preču saņemšanas laiku un vietu.

Šis punkts neattiecas uz neizņemtiem pasūtījumiem, kas nosūtīti ar pēcapmaksu: Neizņemtais pasūtījums neatbrīvo jūs no Latvijas Pasta vai Ekspress Pasta piegādes, preces iepakojuma un apstrādes izmaksu segšanas. Ja Jūs neizņemat savu pasūtījumu, Jums ir jāsedz piegādes izmaksas, kas norādītas pasūtījuma sastādīšanas brīdī, un papildus 1,00 EUR par preces iepakojumu un pasūtījuma apstrādi. Apmaksa jāveic 10 kalendāro dienu laikā, pēc brīdinājuma saņemšanas no mūsu operatora. Pasūtījumiem virs 72 Euro BEZMAKSAS piegāde visā Latvijas teritorijā. Ja tiek atgriezta vairāk kā puse no pasūtītajām precēm, MagicFashion patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta izdevumiem 5.70 Euro apmērā.

Līgums tapis saskaņā ar normatīvajiem aktiem:

  • Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
  • Ministru kabineta 2002.gada 28.maija noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”Your Cart is currently empty.


We have 50 guests online